Roland V-02HD

Kvalitní video produkci lze snadno realizovat - máte-li správné vybavení. Roland V-02HD je všestranný multiformátový video mixér, nahrazuje několik samostatných jednotek; přepínač, vysoce kvalitní scaler, vstupní expandér, zpracování zvuku a a video efektů / kompozice.

Toto malé, přenosné, přesto výkonné zařízení vše v jednom vám šetří místo a svým jednoduchým a intuitivním ovládáním umožní soustředit se na produkci vaší události nebo natáčení scén.

Zajisté oceníte rozměry a další řešení V-02HD: "mikro mixer" je dostatečně malý, aby se vešel do pouzder/tašek na kamery a fotoaparáty, díky šroubovacímu závitu pohodlně připojíte na stativ a připojením k bateriím třetích stran budete s ním pohodlně pracovat i na cestách a v terénu.

2 zdroje / 1 operátor
V-02HD mikro mixér přepíná záběry ze dvou kamer velmi jednoduše. Výstup HDMI ze dvou kamer hladce přepne na připojený rekordér nebo enkodér živého vysílání. Operátor pak může přepínat mezi kamerami pomocí vyhrazených ovládacích prvků nebo dokonce pomocí nožního spínače a nerušeně pracovat s kamerami.

Další využití je například pro perfektní firemní prezentaci nebo živé vysílání: připojte notebook a kameru, pohodlně ovládejte přepínání obou zdrojů a překvapte všechny svojí profesionalitou.

 Zvuk z obou kamer a externích zdrojů může být smíchán uvnitř V-02HD a monitorován prostřednictvím vyhrazeného výstupu pro sluchátka, konečný audio mix vložen do video mixéru a je přenášen přes HDMI. V-02HD je idální produkční studio pro spolehlivé nahrávání nebo pro živé vysílání, a to i při minimálních zdrojích.

profesionální efekty - v reálném čase

V-02HD má 14 vizuálních efektů, které lze aplikovat v reálném čase, s nastavitelnými parametry pro jemné vyladění výsledků a dalších 5 kompozicových efektů, můžete přidávat titulky, používat zelený displej s efektem klíčování, nebo dynamický obraz v obraze:  v reálném čase nastavitelný PinP.

Složitější efekty - například mozaika - rozmazání tváře osoby za účelem ochrany osobních údajů vám V-02HD přináší také s velmi intuitivním nastavením, nepotřebujete k tomu čas a rozsáhlé znalosti softwaru pro editaci videa.

Scalery

Častou výzvou prezentací z různých obrazových zdrojů je vypořádání se s odlisným rozlišením a kompatibilitou vstupných obrazů.

 V-02HD vám garantuje přepínání zdrojů díky  scaleru na vvstupu a výstupu bez ztráty signálu, kompatibilitu SD/HD na výsledném zubrazení, udržuje rozlišení displeje s vysokým rozlišením s hlubokým 10bitovým barevným prostorem 4: 4: 4.

Díky jednoduchému ovládání pomocí dvou tlačítek můžete profesionálně přepínat více zdrojů, a to i v případě, že používáte V-02HD poprvé.

Překvapivé možnosti se zvukem

V-02HD umožňuje nejen vložit analogový zvuk do signálu HDMI - pro nahrávání nebo živé vysílání - ale můžete také extrahovat zvuk z HDMI signálu a odeslat jej například do mixážního pultu. Na rozdíl od mnoha produktů i ve vyšší cenové kategorii, které podporují pouze digitální zvuk, nebo nabízejí buď pouze vkládání nebo deinstalaci (a ne oba), Roland V-02HD vám poskytne rozšířené možnosti a pohodlí při práci se zvukem.

K optimalizaci zvuku vám navíc poslouží třípásmový ekvalizér a dynamika, aniž byste museli posílat na externí mixážní pult ke zpracování. Vestavěná knihovna zvukových efektů je vybavena přednastaveními pro běžné scénáře výroby včetně rozhovorů, nahrávání okolního zvuku a eliminace hluku větru při natáčení v terénu. Tyto nástroje dokonce pracují s integrovanými signály HDMI, takže můžete upravit zvuk bez opuštění digitálního prostředí.

Ovládejte na dálku

Aplikace pro dálkové ovládání V-02HD změní iPad na nádherné dotykové rozhraní pro V-02HD. Můžete ovládat spínací funkce V-02HD, míchat zvuk s virtuálními fadery, rychle měnit nastavení a efektivní parametry a vytvořit až osm uživatelských scén pro rychlé nastavení pomocí přednastavených pamětí.

 Můžete také uložit a obnovit nastavení systému V-02HD pomocí nástroje Vzdálená kontrola.

doporučená cena bez DPH:
13.754 CZK 

vystaveno: ANO
skladem: ANO

PRODUKTOVÁ VIDEA A TUTORIÁLY