Roland XS-82H

Novinka po SW update: ovládání projektorů Panasonic, Epson, Sony


Roland XS Series - nová řada Multi-formátových maticových přepínačů určených pro pevné instalace, které vyžadují vysoce kvalitní integrované video, audio konverze a přepínání. Jsou ideální pro široké spektrum prostředí a aplikací, které zahrnují konferenční místnosti, vzdělání, přepínání 4K na 1080p, předvádění uměleckých center, kostelů, kongresová centra a telekonference.

Série je velmi adaptabilní podporuje osm HDMI, RGB / komponentní / S-video / kompozitní vstupy a až do HDMI nebo HDBaseT výstupů s scalers na podporu Obraz v obraze, změna velikosti, otáčení, a mizerný. Audio může být vložen do výstupů přes 8 stereo audio vstupů (2 MIC) a / nebo HDMI audio i de-vložený na výstupu. Mezi další funkce patří iPad kontrolu, emulace EDID a řízení HDCP.

XS Series je k dispozici ve třech konfiguracích: 8-in x 4-out ( XS-84H ), 8-in x 3-out ( XS-83h ), a 8-in x 2-out ( XS-82H ) a je ideální pro mnoho aplikací, které zahrnují konferenční místnosti, vzdělání, přepínání 4K na 1080p, předvádění uměleckých center, kostelů, kongresová centra a telekonference.

Audio může být vedeno do výstupů přes 8 stereo audio vstupů (2 MIC) a / nebo HDMI audio. Mezi další funkce patří iPad kontrol, emulace EDID a řízení

doporučená cena bez DPH:
116.974 CZK

PRODUKTOVÁ VIDEA A TUTORIÁLY