Roland XS-84H

Novinka po SW update: ovládání projektorů Panasonic, Epson, Sony

GALERIE:

 • Vstupy: 8 HDMI a 8 RGB / komponentní / S-video / kompozitní analogový video
 • Výstupy: 2, 3 nebo 4 HDMI a 2, 3 nebo 4 HDBaseT (* přepínatelné HDMI nebo HDBaseT na každém výstupu)
 • Podpora maximálního rozlišení WUXGA a 1080p, s vestavěnými scalery
 • 8 stereo linkových vstupů (2 mic kompatibilní s 48V phantom) s vestavěným-in AD / DA konverze a Integrovaným / HDMI audio
 • 16 kanálový digitální audio mixer se zvukovými digitálních efektů (HPF, 4 Band EQ, šumová brána / expander, ompresor) a výstupy zpoždění.
 • Podpora pro RS-232C, sítě a iPad kontrola

Roland XS Series - nová řada Multi-formátových maticových přepínačů určených pro pevné instalace, které vyžadují vysoce kvalitní integrované video, audio konverze a přepínání. Jsou ideální pro široké spektrum prostředí a aplikací, které zahrnují konferenční místnosti, vzdělání, přepínání 4K na 1080p, předvádění uměleckých center, kostelů, kongresová centra a telekonference.

Série je velmi adaptabilní podporuje osm HDMI, RGB / komponentní / S-video / kompozitní vstupy a až do HDMI nebo HDBaseT výstupů s scalers na podporu Obraz v obraze, změna velikosti, otáčení, a další.  Audio může být vložen do výstupů přes 8 stereo audio vstupů (2 MIC) a / nebo HDMI audio i de-vložený na výstupu. Mezi další funkce patří iPad kontrolu, emulace EDID a řízení HDCP.

XS Series je k dispozici ve třech konfiguracích: 8-in x 4-out ( XS-84H ), 8-in x 3-out ( XS-83h ), a 8-in x 2-out ( XS-82H ) a je ideální pro mnoho aplikací, které zahrnují konferenční místnosti, vzdělání, přepínání 4K na 1080p, předvádění uměleckých center, kostelů, kongresová centra a telekonference.

Audio může být vedeno do výstupů přes 8 stereo audio vstupů (2 MIC) a / nebo HDMI audio. Mezi další funkce patří iPad kontrol, emulace EDID a řízení

doporučená cena bez DPH:
174.173 CZK

Integrované Video a Audio prostředí

 • Řada XS poskytuje integrované prostředí pro směrování a přepínání HDMI, analogových zdrojů a digitálního displeje. Série umožňuje přepínání vysokorychlostní pro HDMI, RGB, komponentní, S-Video a kompozitní video, stejně jako směrování až pro čtyři výstupy.
 • Tato řada se vyznačuje EDID emulací pro HDMI a RGB signály, řídící informace EDID mezi displejem a zdroj HDMI zajišťuje stabilní prostředí systému pro HDMI.
  HDCP key master funkce udržuje přihlašovací informace pro každý zdroj HDMI a umožňuje přepínání vysokou rychlostí pod 5 snímků.
 • Výkonný DSP umožňuje přepínání a míchání audio vstupu. Až čtyři audio mixy mohou být vytvořeny z obou analogových audio vstupů, stejně jako z HDMI audio vstupů. Výsledný mix lze vložit zpět do výstupu HDMI / HDBaseT, stejně jako do analogových audio výstupů.

Vysoce kvalitní Video Processing

 • Řada XS má až čtyři interní scalery opatřené kompozitními funkcemi (*). Je možné škálovat jednotlivé vstupy HDMI, RGB, komponenty, S-video nebo kompozitní video a výstup na výsledky ve formátu vhodný do systému. Měřítko lze nastavit v přírůstcích po jednotlivých obrazových bodech, které umožňují zobrazení videa, hodící se přesně žádnou obrazovku.
  * Při skládání funkcí, všechny výstupy jsou upevněny do stejného formátu.
 • Rozlišení až WUXGA / 1080p jsou podporovány jak pro vstup a výstup. Deinterlacing prokládaného video výstup jako progresivní signál je také možné.
 • Video signály lze překlápět vertikálně i horizontálně, nebo otočit o 90 stupňů. Pomocí tohoto v kombinaci s měřítkem je split-obrazový výstup také možný.
 • Funkce náhledu Out umožňuje uživateli kontrolovat zdroje videa před odesláním na výstup.Režim prezentace umožňuje obsluze zobrazit návody čáry označující hlavní výstupní velikost obrazovky.

PRODUKTOVÁ VIDEA A TUTORIÁLY